glavni sadržaj ove stranice | glavna navigacija

Kuhinjski višenamjenski nož

Objavljeno:
21.03.2004.

kuh_nož.jpgOpis:

Nož ima tanku oštricu duljine 16-24 cm s drškom od čvrstog materijala.

Upotreba:

Služi za rezanje povrća, voća, mesa i ribe.

Savjet:

Najveću kontrolu prilikom rezanja imat ćete ukoliko čvrsto držite nož tako da vam palac i kažiprst drže početak oštrice, a ostali prsti držak noža.

Zahvaljujemo tvrtki RIST d.o.o. na ustupljenom kuhinjskom priboru i posuđu.

Autor: Damir Perman, kuhar gastronom
Damir Perman avatar

Radio u vodećim hotelima i restauracijama opatijske rivijere. Imao je niz gastronomskih prezentacija u zemlji i inozemstvu u cilju promidžbe hrvatskog turizma. Sudjelovao u više kulinarskih televizijskih emisija.

Tagovi ( Što su tagovi? )

Tagiranje sadržaja jedna je od mnogih privilegija registriranih korisnika coolinarika kluba. Registrirajte se, pa da počnemo!

1 komentar

  1. loran 27.04.2008., loran
    Pazite na kvalitetu noža. Mora biti od nehrđajučeg lijevanog čelika CrMoV ili kaljeni uglični čelik. Cijeli nož mora biti lijevi uključujuči i drška na kojoj se postavlja nesklizujuče ručke.
    Za još bolje balanciranja, postoje i noževe u kojima možete ulivati sitni pjesak u ručku kako bi nadoknaditi balans koji se izgubi s godinama oštrenja.

povratak na vrh

Komentiranje je jedna od mnogih privilegija registriranih posjetioca. Registrirajte se, besplatno je!

Klub Coolinarika

Cool Chef

monchislava avatarmonchislava
Zagreb, Hrvatska

Svojim maštovitim i raznovrsnim receptima, fantastičnim slikama i zaraznim optimizmom, monchislava je osvojila titulu Cool Chefa za lipanj. Sve čestitke!

Vaše nove slike

  • Osmjeh koji govori Welcome home Una i Indijci:)))
  • Griz alva sa cokoladom-malo blize

Još slika

glavni sadržaj ove stranice | glavna navigacija