...
Ah...Kako se kajem zbog svoje hladnokrvnosti koju sam pokazala prema tebi...Bojim se i znam da ne poznaješ moju glumu nezainteresovanosti prema tebi i da ćeš me zaboraviti jer ti nisam uputila povratnu informaciju kao znak da prihvatam tvoje poglede i osmjehe za koje si se okrenuo nekoliko puta da ih uputiš i da ih ja primjetim...Kako da ispravim svoju grešku? Osjetim u sebi da nisi običan lik koji se svakoj curi smješka i da si možda neko ko bi mi mogao promjeniti život, u slučaju da shvatiš da te nisam odbila otivši podignute glave ali s onim osjećajem da znaš da te neko gleda, da me gledaš ti...Inače ništa slatkišu (D)...Pamtiću te kao lijepog prolaznika i kriviti svoj ženski ponos...ljubim te...
:(Još nema komentara