Preskoči na glavni sadržaj

Decji biseri iz ,,Kefalice"

Smejacete se i ako Vam nije do smeha :)

  • Šta je dijeta? Dijeta je kad ne smeš ništa da jedeš sem onoga što smeš.
  • A fakultet? To je kad učiš i nikad ne naučiš.
  • Reklame? One služe da ideš da piškiš ako ti se piški.
  • Bogatstvo je kad kupuješ, kupuješ, kupuješ pa ti opet na kraju bude dosadno.
  • Političari su ljudi koji prave politanke.
  • Aerobik? U to veruju samo ružne tete.
  • Prezime služi da se ljudi ne bi zvali sa „ej".
  • Gde je Amerika? To su oni što ne znaju gde je Srbija. Tamo su živeli kauboji i indijanci, ali su se poubijali pa sad žive samo glumci.
  • Venčanje je kad se udaš za nekog lepog momka. A prvo... kao što moja tetka ima dečka Vladu, sad ga gleda, spava s njim, da vidi da li je dobar, da slučajno ne zezne je!
  • Brak je kad momak i devojka odu prvo u crkvu, a posle u banku ili poštu, nisam baš siguran. Kod nas se muškarci mogu oženiti samo sa jednom ženom. To se naziva monotonija.
  • Ljubav? To je kada nekog voliš i ljubiš i kad ti srce drnda.
  • Kako se prave bebe? Prave se noću, zato bebe žmure kad se rode. Bebe se prave kad si dobar pa ti rode brata, a onda je on glavni pa si džabe bio dobar.
  • I za kraj, antologijska izjava jednog klinca na pitanje za šta služi kompjuter?
  • On služi da mama i tata ne spavaju više zajedno!

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.