....Zamolila sam Gingerbread cookies-e da mi pomognu napraviti nešto ukusno, novo i vizualno lijepo...evo što smo napravili :)
- krema je po receptu ostalih torti koja u svom imenu imaju isti tag kao naša,
- razlika od drugih recepata, je u: korištena dukatela umjesto mascarpone-a, napolitanke su od čokolade, biskvit se kupio jer moramo napraviti jos puno kolača do ujutro, izmedju kora je preliven jos i karamel.....
:(Još nema komentara