krem juha od povrća/tikvice
početnička kuharica
volimo sve krem juhice, u zdravijoj varijanti, bez brašna i sl…..
Prava korištenja


Neka prava zadržanaOdabrana licenca za ovaj rad:
Creative Commons Attribution - Noncommercial - No Derivative Works (Imenovanje - Nekomercijalno - Bez prerada)Što je Creative Commons?
Creative Commons je sveobuhvatno rješenje za licenciranje autorskih djela kao javno dostupnih i otvorenih sadržaja. U današnjem okruženju, gdje su digitalne tehnologije za stvaranje i razmjenu široko dostupne, sve više stvaratelja i znanstvenika želi da korisnici mogu slobodno - a da nisu u stalnom kršenju autorskog prava - koristiti, prerađivati i razmjenjivati njihova djela. Opširnije
- Objavljeno:
- 04.02.2008.





- Trenutna ocjena 3.37 (19 glasova)
Sastojci
| 2 | mrkve |
|---|---|
| 1 | korijen i list peršina |
| komad | korijena i list celera |
| kocka za juhu | |
| sol,papar ,vegeta… | |
| griz | |
| 1 | krumpir |
| 1 | tikvica |
| malo | kiselog vrhnja |
| popržene kockice kruha |
Priprema
- napravite juhu od povrća
- posebno skuhajte krumpir i tikvicu..
- štapnim mikserom smiksajte tikvicu i krumpir te dodajte juhu i povrće-onoliko koliko želite da vam je juha gusta.
- poslužite sa žlicom vrhnja i kockicama kruha (ko voli-ja volim čistu a dragi voli kupovne kockice kruha sa začinskim biljem..)
- finooooo
Tagovi ( Što su tagovi? )
Tagiranje sadržaja jedna je od mnogih privilegija registriranih korisnika coolinarika kluba. Registrirajte se, pa da počnemo!
10 komentara
Komentiranje je jedna od mnogih privilegija registriranih posjetioca. Registrirajte se, besplatno je!

![[REGISTRIRAJ SE]](/css/cssimg/buttons/registriraj_se.gif)


Broj korisnika kojima je ovaj
komentar koristan: 2 od 2
Broj korisnika kojima je ovaj
komentar koristan: 1 od 5
A juhica ide u omiljene…
Broj korisnika kojima je ovaj
komentar koristan: 1 od 3